Cumhurbaşkanı Erdoğan, veda ziyareti için Türkiye’ye gelen Merkel’e Huber Köşkü balkonundan İstanbul’u anlattı

Almanya’da son seçimlerde aday olmayan Başbakan Merkel, veda ziyareti kapsamında Türkiye’ye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da ağırladığı Merkel’e Huber Köşkü balkonundan İstanbul’u anlattı. İkili, gazetecilere de el salladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, veda ziyareti için Türkiye'ye gelen Merkel'e Huber Köşkü balkonundan İstanbul'u anlattı

Almanya Başbakanı Angela Merkel, ülkesinde son gerçekleştirilen genel seçimde başbakanlığa aday olmayarak, görevine veda etti. Merkel, veda ziyaretleri kapsamında Türkiye’ye de geldi. İSTANBUL HAKKINDA BİLGİ VERDİ Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Almanya Başbakanı Angela Merkel Huber Köşkü’nde buluştu. Erdoğan ve Merkel, görüşme öncesinde köşkün terasına çıkarak boğazı izledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Merkel’e İstanbul Boğazı ile ilgili bilgiler verdiği görüldü. GAZETECİLERE EL SALLADILAR Gazetecilere ve sahildeki vatandaşlara el sallayan Erdoğan ve Merkel, samimi bir sohbetin ardından tekrar köşke girdi. Merkel, Türkiye’deki temaslarının ardından ziyaret programına devam edecek. İşte Erdoğan- Merkel görüşmesinden kareler:

#RecepTayyipErdoğan #AngelaMerkel #HuberKöşkü #Almanya #Politika #cumhurbaşkanı #erdoğan #veda #ziyareti #türkiye #gelen #merkel #huber #köşkü #balkonundan #istanbul #anlattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: